Fethiye Full Oto Ekspertiz Merkezi

Full Oto Ekspertiz Fethiye Bayii Türkiye geneli Full Oto ismi altında hizmet vermekle birlikte, Ekibimiz Baba mesleği ile1983 Yılında Otomotiv Sanayiinin içinde doğmuş Otomotiv Mühendisliği ile eğitimini tamamlayarak faaliyet vermeye devam etmektedir. Fethiye, Ankara ve Kocaeli Sanayiinde 2011 yılına kadar çalışmış, aynı zamanda da okul hayatına devam etmiştir. Sektörde Otomotiv Mühendisi olarak çalışan ve kendini otomotive adayan kurucumuz ve ailesi 2015 yılında Fethiye de ilk ve Tek kurumsal kimlik ile Ekspertiz yapmaya başlamıştır. Fethiye de ve bölgede tarafsız hizmet verdiği için yeni açtığı ekspertiz ile Noter Onaylı ve EFT kurumsal kimliğini ön plana çıkararak tarafsızlığına devam etmektedir.

NOTER ONAYLI Fethiye FullOto Ekspertiz

° Oto Ekspertiz ve Oto Tuning

° Araç Onarım Kontrol
° Oto Expertiz Muayene Raporlama
° Oto Muayene Öncesi Bakım Kontrol
° Oto Restorasyon
° Oto Tuning


Alanlarında hizmet vermektedir.

Fethiye Full Oto Ekspertiz Fethiye Bayii Olarak Yapmış Olduğumuz ve Yapacağımız Ekspertizlerde Sizlere Garanti Veriyoruz.

TSE’Lİ Fethiye Full Oto Ekspertiz

* Araç Onarım ( Motor tamiri, Kaporta Tamiri, Boya, Elektronik Aksam Tamiri, vs. )
* Oto Expertiz ( Araç Test Merkezi ),
* Oto Muayene Öncesi Bakım Hizmetleri
* Yakında Muayene Öncesi Egsoz Emisyon Ölçüm Merkezimiz hizmete girecek

konularında bizzat hizmet vermekte olup bu konular dahilinde iş ortaklarımıza farklı bakış açıları sağlamanın dışında yapacak oldukları iş ile ilgili her türlü sorunlarında anında ve yerinde destek olmayı FİRMAMIZ garanti altına almaktadır.

Fethiye Full Oto Ekspertiz Olarak Yapmış Olduğumuz Expertiz Hizmetinde Müşteri Memnuniyetimiz % 100’dür.

MİSYONUMUZ

Yeni otomobillerine sahip olmak isteyen müşterilerimize ve Oto expertiz hizmeti vermek isteyen işletmelere alacakları otomobil ve/veya verecekleri hizmet için tam, doğru bilgi vermek amacı ile kendimizi geliştirerek tecrübelerimizi eksiksiz aktarabileceğimiz bir işletme olmak…

VİZYONUMUZ

Araç Test Merkezi ( Fethiye Expertiz ) dendiğinde Fethiye’de ilk tercih edilen firma olmak