Fethiye Oto Ekspertiz

Fethiye Oto Ekspertiz

fethiye oto ekspertiz
fethiye oto ekspertiz

Fethiye’de Expertiz Denilince Full Oto Ekspertiz Fethiye Bayii

Fethiye Full Ekspertiz Fethiye Bayii Türkiye geneli Full Ekspertiz ismi altında hizmet vermekle birlikte, Ekibimiz Baba mesleği ile 1983 Yılında Otomotiv Sanayiinin içinde doğmuş Otomotiv Mühendisliği ile eğitimini tamamlayarak faaliyet vermeye devam etmektedir. Fethiye, Ankara ve Kocaeli Sanayiinde 2011 yılına kadar çalışmış, aynı zamanda da okul hayatına devam etmiştir. Sektörde Otomotiv Mühendisi olarak çalışan ve kendini otomotive adayan kurucumuz ve ailesi 2015 yılında Fethiye de ilk ve Tek kurumsal kimlik ile Ekspertiz yapmaya başlamıştır. Fethiye de ve bölgede tarafsız hizmet verdiği için yeni açtığı ekspertiz ile Noter Onaylı ve Arabam.com kurumsal kimliğini ön plana çıkararak tarafsızlığına devam etmektedir.

NOTER ONAYLI Fethiye Full Oto Ekspertiz

° Boyasız Göçük Düzeltme ° Araç Onarım Kontrol
° Oto Expertiz Muayene Raporlama
° Oto Pasta Cila Seramik Kaplama
° Oto Cam Filmi
° Oto Tuning


Alanlarında hizmet vermektedir.

Fethiye Arabam.com Ekspertiz Fethiye Bayii Olarak Yapmış Olduğumuz ve Yapacağımız Ekspertizlerde Sizlere Garanti Veriyoruz.

TSE’Lİ Fethiye Full Oto Ekspertiz

* Araç Onarım ( Motor tamiri, Kaporta Tamiri, Boya, Elektronik Aksam Tamiri, vs. )
* Oto Expertiz ( Araç Test Merkezi ),
* Oto Muayene Öncesi Bakım Hizmetleri
* Yakında Muayene Öncesi Egsoz Emisyon Ölçüm Merkezimiz hizmete girecek

konularında bizzat hizmet vermekte olup bu konular dahilinde iş ortaklarımıza farklı bakış açıları sağlamanın dışında yapacak oldukları iş ile ilgili her türlü sorunlarında anında ve yerinde destek olmayı FİRMAMIZ garanti altına almaktadır.

Fethiye Full Oto Ekspertiz Olarak Yapmış Olduğumuz Expertiz Hizmetinde Müşteri Memnuniyetimiz % 100’dür.

MİSYONUMUZ

Yeni otomobillerine sahip olmak isteyen müşterilerimize ve Oto expertiz hizmeti vermek isteyen işletmelere alacakları otomobil ve/veya verecekleri hizmet için tam, doğru bilgi vermek amacı ile kendimizi geliştirerek tecrübelerimizi eksiksiz aktarabileceğimiz bir işletme olmak…

VİZYONUMUZ

Araç Test Merkezi ( Fethiye Expertiz ) dendiğinde Fethiye’de ilk tercih edilen firma olmak

Müşterilerimizden, Fethiyede Fethiye Oto Ekspertiz

Fethiye Arabam.com Oto Ekspertiz Test Merkezi Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti Sağlıyor. Noter Onaylı Oto Ekspertiz Hizmeti Sunan Fethiyede ki Tek Oto Expertiz Olarak Baktığımız ve Raporladığımız Araçlara Garanti Veriyoruz. Bizi Bir De Müşterilerimizden Dinleyin.

img

Aracımı tarafsız ekspertiz yaptırmak için yaptığım araştırma sonucu Fethiye Oto Ekspertiz merkezini buldum. İşin ehli, samimi ve güler yüzlü personellerinden çok memnun kaldım. Oto Expertiz Konusunda personelin tam yetkin olduğunu gördüm. Aracımın sorunlarını söyledikleri ve bu sayede bilerek ve daha uyguna aldığım aracıma vesile olduğunuz İçin Teşekkür ederim.

Musa Talay - Öğretmen