Fethiye’de Expertiz Denilince Fethiye Code Oto Ekspertiz

Yeşil Oto Ekspertiz CODE Fethiye Bayii Baba mesleği olarak 1983 Yılında Otomotiv Sanayiinin içinde doğmuştur. Fethiye ve Kocaeli Sanayiinde 2011 yılına kadar çalışmış, aynı zamanda da okul hayatına devam etmiştir. 2011 yılında Otomotiv Mühendisliği bölümünü kazanarak hem iş hem de öğrenim hayatına devam etmiştir. Sektörde Otomotiv Mühendisi olarak çalışan ve kendini otomotive adayan kurucumuz ve ailesi 2015 yılında Fethiye de ilk ve Tek kurumsal kimlik ile Ekspertiz yapmaya başlamıştır. Fethiye de ve bölgede tarafsız hizmet verdiği için yeni açtığı ekspertize TUV CDE Bayii olmasına rağmen Yeşil Ekspertiz kimliğini ön plana çıkararak tarafsızlığına devam etmektedir.

NOTER ONAYLI Fethiye YEŞİL Oto Ekspertiz

° Araç Onarım Kontrol
° Oto Expertiz Muayene Raporlama
° Oto Muayene Öncesi Bakım Kontrol
° Oto Restorasyon
° Oto Tuning
Alanlarında hizmet vermektedir.

Fethiye Yeşil Oto Ekspertiz CODE Bayii Olarak Yapmış Olduğumuz ve Yapacağımız Ekspertizlerde Sizlere Garanti Veriyoruz.

NOTER ONAYLI Fethiye Yeşil Oto Ekspertiz

* Araç Onarım ( Motor tamiri, Kaporta Tamiri, Boya, Elektronik Aksam Tamiri, vs. )
* Oto Expertiz ( Araç Test Merkezi ),
* Oto Muayene Öncesi Bakım Hizmetleri
* Yakında Muayene Öncesi Egsoz Emisyon Ölçüm Merkezimiz hizmete girecek

konularında bizzat hizmet vermekte olup bu konular dahilinde iş ortaklarımıza farklı bakış açıları sağlamanın dışında yapacak oldukları iş ile ilgili her türlü sorunlarında anında ve yerinde destek olmayı FİRMAMIZ garanti altına almaktadır.

Fethiye Yeşil Oto Ekspertiz Olarak Yapmış Olduğumuz Expertiz Hizmetinde Müşteri Memnuniyetimiz % 100’dür.

MİSYONUMUZ

Yeni otomobillerine sahip olmak isteyen müşterilerimize ve Oto expertiz hizmeti vermek isteyen işletmelere alacakları otomobil ve/veya verecekleri hizmet için tam, doğru bilgi vermek amacı ile kendimizi geliştirerek tecrübelerimizi eksiksiz aktarabileceğimiz bir işletme olmak…

VİZYONUMUZ

Araç Test Merkezi ( Fethiye Expertiz ) dendiğinde Fethiye’de ilk tercih edilen firma olmak

Müşterilerimizden, Fethiyede Fethiye Oto Ekspertiz

Fethiye Code Oto Ekspertiz Merkezi Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti Sağlıyor. Noter Onaylı Oto Ekspertiz Hizmeti Sunan Fethiyede ki Tek Oto Expertiz Olarak Baktığımız ve Raporladığımız Araçlara Garanti Veriyoruz. Bizi Bir De Müşterilerimizden Dinleyin.

img

Aracımı tarafsız ekspertiz yaptırmak için yaptığım araştırma sonucu Fethiye Oto Ekspertiz merkezini buldum. İşin ehli, samimi ve güler yüzlü personellerinden çok memnun kaldım. Oto Expertiz Konusunda personelin tam yetkin olduğunu gördüm. Aracımın sorunlarını söyledikleri ve bu sayede bilerek ve daha uyguna aldığım aracıma vesile olduğunuz İçin Teşekkür ederim.

Musa Talay - Öğretmen

HEMEN ARA - 0533 122 4888