Fethiye Oto Ekspertiz I Fethiyede Expertiz


Fethiye’de Expertiz Denilince Dynobil Fethiye Oto Ekspertiz

Dynobil Fethiye Oto Expertiz 1975 Yılından bu zamana Otomotiv Sanayiinin içinde faaliyet göstermektedir. 2004 yılından itibaren Dynobil Oto Test Ekspertiz ( Araç Test merkezi ) olarak da faaliyet göstermeye başlamıştır. 2006 Yılı sonlarına doğru büyük AR-GE çalışmaları ile kendi markamız olan DYNOBİL test sistemlerinin üretimine başlanmıştır. 10 yılı aşkın süredir otomotiv sanayine yön veren firma olduğumuz tüm türkiye ve siz değerli müşterilerimiz tarafından tescillendi. Yüzde yüz yerli sermaye ile üretimi yapmamız bizleri onurlandırmaktadır. Milli değerlerimizi korumak için yurt dışından daha uyguna alabileceğimiz parçaları Dynobil çatısı altında üretmeyi başarıyıroruz. Dynobil ailesi kısa süre içinde 130 Araç Test merkezi oluşturmuştur. Mevcutta üretimi devam eden 8 Test Ekspertiz Noktası bulunmakta. Daha önce kurduğumuz Expertiz Merkezlerimiz ile artık bir Aile olduğumuzu kanıtlamakla birlikte yazılım, otomasyon, servis desteği, iş planları geliştirme ve uzaktan yardım konuları dahilinde bayiliklerimizle ortaklaşa Dynobil çatısı altında çalışmaktayız.

Oto Expertiz konusunda işletmemiz marka bilinirliği açısından ilk sıralarda yer almasının yanında göstermiş olduğu gayret ve güvenilir yaklaşımla da müşterilerimizin beğenisini toplamaktadır. Bu 12 yıl içinde toplamda iş ortaklarımız ile beraber yaklaşık 5 Milyondan fazla araca ekspertiz hizmeti sunduk.

Oto Expertiz yaptığımız müşterilerimizden tespit ettiğimiz hataların hemen telafisini aldığımız için bu hatalar dışında fazlasının çıkması durumunda ARAÇLARINI GERİ ALMAYI TAAHHÜT ettiğimizi de ayrıca belirtelim.

NOTER ONAYLI DYNOBİL FETHİYE OTO EKSPERTİZ

* Araç Onarım ( Motor tamiri, Kaporta Tamiri, Boya, Elektronik Aksam Tamiri, vs. )
* Oto Expertiz ( Araç Test Merkezi ),
* Oto Muayene Öncesi Bakım Hizmetleri
* Yakında Muayene Öncesi Egsoz Emisyon Ölçüm Merkezimiz hizmete girecek

konularında bizzat hizmet vermekte olup bu konular dahilinde iş ortaklarımıza farklı bakış açıları sağlamanın dışında yapacak oldukları iş ile ilgili her türlü sorunlarında anında ve yerinde destek olmayı FİRMAMIZ garanti altına almaktadır.

DYNOBİL FETHİYE OTO EXPERTİZ MERKEZİ Olarak Yapmış Olduğumuz Expertiz Hizmetinde Müşteri Memnuniyetimiz % 100’dür.

MİSYONUMUZ

Yeni otomobillerine sahip olmak isteyen müşterilerimize ve Oto expertiz hizmeti vermek isteyen işletmelere alacakları otomobil ve/veya verecekleri hizmet için tam, doğru bilgi vermek amacı ile kendimizi geliştirerek tecrübelerimizi eksiksiz aktarabileceğimiz bir işletme olmak…

VİZYONUMUZ

Araç Test Merkezi ( Fethiye Expertiz ) dendiğinde Fethiye’de ilk tercih edilen firma olmak

Fethiye Expertiz Oto Ekspertizde Kalitenin Adresi

Müşterilerimizin Dilinde, Fethiyede Dynobil Ekspertiz

Dynobil Fethiye Oto Ekspertiz Merkezi Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti Sağlıyor. Expertiz Yaptığı Araçlara Garanti Veriyor. Bizi Bir De Müşterilerimizden Dinleyin.

img

Aracımı tarafsız ekspertiz yaptırmak için yaptığım araştırma sonucu Dynobil Fethiye Oto Expertiz Merkezini buldum. İşin Ehli, Samimi ve Güleryüzlü personellerinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Musa Talay - Öğretmen

Garantili Ekspertiz İçin Ara0546 212 0220